POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS

Wakacje tuż, tuż, dlatego uczniowie klasy 3 „c” przygotowali program na pożegnanie pierwszego etapu edukacyjnego. Na przedstawienie zaprosili koleżanki i kolegów z klas 1-3, dyrekcję szkoły, nauczycieli oraz innych pracowników tj. panie: pedagog, sekretarkę, pielęgniarkę, szatniarkę.

Aktorzy wszystkim dziękowali za trud włożony w ich edukację, troskę i ciepło jakie otrzymywali. W podziękowaniu złożyli dar z wierszyków i piosenek oraz drobny upominek – serduszko. Ważnym tematem poruszonym w trakcie programu było bezpieczne spędzanie wakacyjnego czasu wolnego pod tytułem Bezpieczne lato. Dzieci wysłuchały kilku przestróg i odczytywały hasła dotyczące bezpieczeństwa.

Jednak do większych wzruszeń doszło po południu, kiedy zjawili się rodzice. Występ okazał się wspaniały i wszyscy wychodzili po przedstawieniu głęboko wzruszeni, jednak zapamiętają to co powiedzieli narratorzy Kasia i Oskar:

Będziemy powracać myślą do naszych wspólnych chwil, do tych trzech lat, które spędziliśmy ucząc się w klasach młodszych.

Ale zabierzemy ze sobą wspomnienie.

Dołożymy wszelkich starań, abyście drodzy nauczyciele i rodzice byli z nas dumni i mieli satysfakcję, że wychowaliście nas na dobrych ludzi!

Ja jestem tego pewna – Dorota Mykita