III miejsce w ogólnopolskim konkursie Mali uczą dużych – etykiety nie takie straszne jak je malują

W kwietniu zespół uczniowski z SP 4 w Przemyślu pod nazwą Tropiciele zdrowego smaku, przystąpił do realizacji zadań ogólnopolskiego konkursu Mali uczą dużych – etykiety nie takie straszne jak je malują, zorganizowanego w ramach programu edukacyjnego „Od uprawy do potrawy” realizowanego przez TESCO. Po wypełnieniu zadań konkursowych wysłaliśmy do biura konkursu sprawozdanie i fotorelację z podjętych działań. Okazało się, że nasza praca zyskała uznanie w oczach jury i znaleźliśmy się w gronie zwycięskich zespołów! Nasza drużyna złożona z uczniów klas: I a, II c, III e i III b zdobyła III miejsce i bony o wartości 1000 zł na dowolne zakupy w sklepach Tesco!!!

W dniu 2 czerwca p. Marta Oleszek – kierownik świetlicy, przekazała członkom zespołu i ich opiekunom protokół pokonkursowy oraz nagrodę. Gratulacje dla Tropicieli zdrowego smaku !!!