Nagrody w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym WIELKANOCNE TRADYCJE

W niedzielę, 9 kwietnia 2017 r. w Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu Plastycznego WIELKANOCNE TRADYCJE.

Konkurs organizowany cyklicznie, adresowany jest do dzieci i młodzieży z województwa podkarpackiego. Na ręce Komisji Konkursowej w tym roku wpłynęło ponad 480 prac! Przy ich ocenie zwracano szczególną uwagę na wrażliwość młodych twórców, nawiązanie do tradycji oraz oryginalne widzenie tematu. Uczniowie naszej szkoły podczas zajęć w świetlicy wykonali 25 prac świątecznych różnymi technikami plastycznymi. Nagrodę główną otrzymała Natalia Sługocka z kl. III b, za rysunek wykonany pod kierunkiem p. M. Amarowicz, natomiast Karol Kapusta z kl. III c zdobył wyróżnienie za pracę wykonaną pod kierunkiem p.M. Brzostowskiej. Nagrodzone prace eksponowane są w galerii w Centrum Kulturalnym do końca kwietnia. Serdecznie gratulujemy laureatom!