SUKCES W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE CZYTELNICZYM

29 marca 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 6 odbył się Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy ,,CZYTANIE WCIĄGA”.

Był on adresowany do uczniów klas drugich szkół podstawowych. Uczestnicy musieli
wykazać się znajomością wybranych wierszy Juliana Tuwima. Konkurs miał dwa etapy: pisemny i ustny.

Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice: Maria Dejnaka (kl. II b), Julia Fałdrowicz
(kl. II d) oraz Nguyen Van Sandra (kl. II c), które zostały przygotowane przez nauczycieli bibliotekarzy (p. K. Kołacz i p. M. Sochacką).

Nasze drugoklasistki zaprezentowały się rewelacyjnie - zdobyły maksymalną liczbę punktów
i wywalczyły I MIEJSCE! Otrzymały też gratulacje od Dyrektor SP - 6 p. Haliny Kasyan, nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy.

Brawo nasze czytelniczki!